|
Razširjeno iskanje |
Avtozvočniki Digital Designs VO-M210 |
|
![]() Povečaj |
DD AUDIO VO-M210 10″ Voice Optimized Midrange Driver (150W RMS)DD Audio VO-M210 (Voice Optimized) je zmogljiv 10-palčni (25 cm) srednjetonski zvočnik, razvit za ekstremno visok izhodni nivo (High Output), ki je sposoben parirati DD subwooferjem. Ta zvočnik združuje karakteristike High-Fidelity in profesionalnega avdia, da zagotovi izjemno čisto, natančno in ultra gladko reprodukcijo srednjetonskih frekvenc tudi ob dolgotrajnem in glasnem delovanju. Zasnovan je z mislijo na uporabo v zahtevnih okoljih, kot so motocikli, čolni in UTV-ji, saj je konstruiran, da premaga hrup okolja in težke pogoje. Tehnične Zmogljivosti in IzhodVO-M210 je optimiziran za učinkovitost in robustnost:
Inženiring in Komponente za Visoko DefinicijoZvočnik vključuje napredne funkcije za zmanjšanje popačenja in povečanje vzdržljivosti:
Thiele-Small Parametri (T/S)Natančni T/S parametri za profesionalno uglaševanje ohišja:
Opomba: Zaščitne mrežice NISO vključene v komplet. Spletna cena: €149,00 OPOZORILO Vse cene in podatki so informativne narave in se lahko spremenijo brez predhodne najave. Cena se lahko spremeni tudi zaradi spremembe deviznega tečaja ali spremenjenih pogojev dobaviteljev. Možne so napake pri navajanju cen in tehničnih lastnosti. |
| |
|
|
|
|
|
|
|





















